SORRY BOYS | 16-06-2023

Koncert

„Bez dachu, bez podwyższenia sceny, z bezpośrednim połączeniem z niebem i ziemią i z Ludźmi <3 Odleciałam”   
- tak wspomina pierwszy łąkowy koncert Sorry Boys Bela Komoszyńska.

Sorry Boys biografia

Sorry Boys to zespół muzyczny, który założony został w 2006 roku w Warszawie przez Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka. Dotychczas nagrali pięć albumów studyjnych. W tym samym roku dołączyła do nich wokalistka Bela Komoszyńska. [żródło: wikipedia]

 
Sorry Boys skład zespołu

Bela Komoszyńska – śpiew, pianino
Piotr Blak – gitara, instrumenty klawiszowe
Tomasz Dąbrowski – gitara, mandolina, auto harfa
Łukasz Tomczak - perkusja

 
Sorry Boys x Folwark Ruchenka
Sorry Boys – pierwszy koncert łąkowy

To oni zagrali u nas pierwsi. Pierwszy koncert Sorry Boys zaplanowaliśmy na 18 lipca 2020 roku, a ten nietypowy dla wszystkich czas, przyniósł nam w Ruchence zupełnie nowe doświadczenia. W 2020 roku, tak różniącym się od wszystkich, oprócz wesel organizować zaczęliśmy także nasze łąkowe koncerty.
Właśnie w ten sposób zaczęła się historia łąkowych koncertów, (a zdradzimy Wam tutaj, że dopiero chwytamy wiatr w żagle!).

 

Sorry Boys Warszawa

Bela Komoszyńska wraz z całym zespołem za każdym razem rozgrzewa publiczność i zaprasza nas do swojego magicznego świata. Każdy koncert Sorry Boys to wydarzenie nie tylko muzyczne, ale i performatywne. I to ta teatralność sprawia, że łąkowe koncerty w naszej przestrzeni są jedyne w swoim rodzaju!

 

Lipcowy koncert Sorry Boys wokalistka rozpoczęła wkraczając na naszą łąkową scenę z tamburynem w ręku, idąc pod trzymanym przez cztery kobiety baldachimem. Każdy detal koncertów Sorry Boys, jest zawsze dopracowany. I zawsze towarzyszą koncertom nieopisane emocje.

 
Sorry Boys - Miłość (na Łąkowym koncercie)

Podczas koncertu zrealizowany został oficjalny teledysk zespołu Sorry Boys do tytułowej piosenki z płyty “Miłość”. Za realizację klipu odpowiadał Rafał Bojar @one.story.hero

 

Sorry Boys - MIŁOŚĆ (teledysk z Folwarku Ruchenka)

 

Sorry Boys Warszawa

Na kolejny koncert Sorry Boys nie musieliśmy czekać długo. Noc sylwestrowa 2020/2021, pełna była ograniczeń, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować wraz z Sorry Boys, koncert w naszej stodole, który transmitowany był dla widzów, w pełni online.

 

Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Z dbałością o każdy szczegół przygotowaliśmy w naszej stodole na koncert wyjątkową, karnawałową scenografię. Były maski, piękne fryzury, barwne stroje i mnóstwo świec w klimatycznych kandelabrach!

 

Live stream z koncertu (który spędzał nam sen z powiek, przed sylwestrową nocą) nie zawiódł i mogliśmy połączyć się z naszymi widzami w ten szczególny wieczór. Było to dla nas wszystkich nowe, ale i wzbogacające doświadczenie.

 

Sorry Boys - Absolutnie (z Folwarku Ruchenka)

Trzeci koncert Sorry Boys w Folwarku Ruchence odbył się 3 września 2021 roku i przepełniony był niezwykłą energią. Tym razem Bela Komoszyńska wkroczyła na łąkową scenę Folwarku Ruchenka wraz „z orszakiem”, trzymającym płonące pochodnie. A to wszystko w czerwonej sukni, która doskonale współgrała z elementami scenografii w tym samym odcieniu.

 

Podczas łąkowych koncertów możecie liczyć również na naprawdę wyjątkowych gości specjalnych. Podczas wrześniowego koncertu, zespołowi Sorry Boys towarzyszyła pani Apolonia Nowak, która zachwyciła publiczność i wniosła w widowisko folklor, autentyczność i klimat, z którym utożsamiamy się wszyscy w Ruchence.

 

Podczas tego koncertu zrealizowany został teledysk do utworu Sorry Boys „Absolutnie”, który zawsze porywa naszą publiczność. Video i montażem teledysku zajęło się Alpaka Wedding Videography.

 

Sorry Boys - ABSOLUTNIE (teledysk z Folwarku Ruchenka)

 

Sorry Boys koncerty

My jesteśmy pełni nadziei, że to nie były ostatnie koncerty Sorry Boys w Folwarku Ruchence! Aby nic Was nie ominęło zachęcamy do zapisania się do naszej Tajnej Grupy Koncertowej oraz śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych!

„To był lot w kosmos i jeszcze nie wróciliśmy!  @folwarkruchenka dziękujemy i nigdy nie zapomnimy tej nocy!!!
Jesteście piękni <3 <3 <3”  - Bela Komoszyńska, Sorry Boys

Aktualności o koncercie SORRY BOYS
DATA:

16 czerwca 2023


Wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/919091629281936


CENA:

89,-przedsprzedaż
99,- 1 pula
109,- 2 pula