Tajna Grupa Koncertowa

Masz teraz okazję dołączyć do „Tajnej grupy koncertowej”, która ma pierwszeństwo w zakupie biletów. Często bywa tak, że bilety wcale nie trafiają do oficjalnej sprzedaży, gdyż cała dostępna pula znajduje odbiorców wśród nas.
Jak się dostać na Łąkowe koncerty?

O nowych wydarzeniach informujemy osoby, które zapisały się do naszej subskrypcji. Wejściówek wystarczą wyłącznie dla najszybszych.
Aby dołączyć do nas, wystarczy, że podasz swojego maila, tutaj: 
 
Sekretne koncerty? 

Czasem tak o nas mówią. Dzieje się tak gdy bilety nie trafiają do oficjalnej sprzedaży, a w całości rozchodzą się wśród subskrybentów „Tajnej grupy koncertowej”.
Tajne rozmowy i informacje

Mamy swoją grupę na Facebooku >TUTAJ<. Jeżeli jesteś gotowa/y aby wyjść z ukrycia to zapraszamy Cię! Tam najszybciej wrzucamy wszelkie informacje, zmiany, prośby dotyczące ubioru na konkretny koncert czy zdjęcia z pierwszej ręki.
Jest nas już ponad 7000 osób! 

Nasza grupa już dawno przestała być kameralna!
Przybywa nas w imponującym tempie.
Tajna grupa w przyszłości

Będą koncerty i wydarzenia ogłaszane wyłącznie dla subskrybentów naszej Tajnej grupy koncertowej. A docelowo myślimy nad dystrybucją karnetów na cały sezon – przed podaniem listy artystów lub na konkretne daty, gdzie o artyście dowiesz się w ostatniej chwili. Będziesz w stanie nam zaufać? Jesteśmy bardzo ciekawi 🙂
Zapraszamy po przygodę! 

 
Szanujemy prywatność i prawo. Dajemy słowo, że na Twojego maila będziemy wysyłać wyłącznie informacje dotyczące Łąkowych koncertów. W każdej chwili możesz skutecznie się wypisać, a Twój adres nigdy nie zostanie przekazany osobom trzecim. Możesz nam zaufać. Słowo! 🙂