Tajna Grupa Koncertowa

Masz teraz okazję dołączyć do „Tajnej grupy koncertowej”, która ma pierwszeństwo w zakupie biletów. Często bywa tak, że bilety wcale nie trafiają do oficjalnej sprzedaży, gdyż cała dostępna pula znajduje odbiorców wśród nas.
Jak się dostać na Łąkowe koncerty?

O nowych wydarzeniach informujemy osoby, które zapisały się do naszej subskrypcji oraz poprzez fancluby artystów. Wejściówek wystarczą wyłącznie dla najszybszych. Dołącz do nas, zapraszamy Cię na coś wyjątkowego. Coś czego Polska nie ogląda za często albo wcale. 


 

Sekretne koncerty? 

Czasem tak o nas mówią. Dzieje się tak gdy bilety nie trafiają do oficjalnej sprzedaży, a w całości rozchodzą się wśród subskrybentów „Tajnej grupy koncertowej”.
Tajne rozmowy i informacje

Mamy swoją grupę na Facebooku >TUTAJ<. Jeżeli jesteś gotowa/y aby wyjść z ukrycia to zapraszamy Cię! Tam najszybciej wrzucamy wszelkie informacje, zmiany, prośby dotyczące ubioru na konkretny koncert czy zdjęcia z pierwszej ręki.
Jest nas już ponad 3000 osób! 

Nasza grupa już dawno przestała być kameralna!
Przybywa nas w imponującym tempie.
Tajna grupa w przyszłości

Będą koncerty i wydarzenia ogłaszane wyłącznie dla subskrybentów naszej Tajnej grupy koncertowej. A docelowo myślimy nad dystrybucją karnetów na cały sezon – przed podaniem listy artystów lub na konkretne daty, gdzie o artyście dowiesz się w ostatniej chwili. Będziesz w stanie nam zaufać? Jesteśmy bardzo ciekawi 🙂
Zapraszamy po przygodę! 


 

Szanujemy prywatność i prawo. Dajemy słowo, że na Twojego maila będziemy wysyłać wyłącznie informacje dotyczące Łąkowych koncertów. W każdej chwili możesz skutecznie się wypisać, a Twój adres nigdy nie zostanie przekazany osobom trzecim. Możesz nam zaufać. Słowo! 🙂