Koncerty w Ruchence
Wyobraź sobie, że uczestniczysz w kameralnym koncercie ze wspaniałym Artystą. Nie ma barierek, ochrony, wielkiej sceny, a muzyków masz na wyciągnięcie ręki. Spotykasz pokrewne dusze, które tak jak Ty kochają muzykę.
Jak dostać się na koncerty?
O nowych wydarzeniach informujemy osoby, które zapisały się do naszej Tajnej grupy koncertowej. Wejściówek wystarczy wyłącznie dla najszybszych.

Dołącz do nas. Doświadcz coś czego Polska nie ogląda za często albo wcale.
Czego możesz spodziewać?
Łąkowe koncerty w Ruchence to przede wszystkim wspaniali artyści na wyciągnięcie ręki, to przeżycia, które zostaną głęboko w Was, to coś, co ma oczyścić i tchnąć radość w dusze. To szansa na poznanie nowego, poznanie nowej muzyki, poznanie Artystów z innej strony, poznanie Ich pracy, która często owiana jest tajemnicą.
Mamy swoje zasady

  • Szanujemy sztukę i jej swobodę wyrażania poglądów
     
  • Tworzymy wspólnotę ludzi wrażliwych na piękno
     
  • Nade wszystko cenimy dobrą atmosferę, dlatego witamy Cię w wśród naszych przyjaciół.

Artyści. Kto u nas koncertuje?
Tylko Ci najwspanialsi, otwarci na nowe i chętni pójść na całość na zupełnie nowych zasadach. Naszych zasadach! Ty bądź otwarty/a na nowe, my zaprosimy Cię na wspaniałe wydarzenie. Dokładamy wszelkich starań żeby koncerty organizowane u nas, były innym wymiarem również dla samych artystów.
Przyjdź z przyjaciółmi
„ale ja nie znam żadnej piosenki tego Artysty”, „a może będzie zimno”, a my pytamy: jakie to ma znaczenie??
My w Ruchence wierzymy, że nic nie dzieje się bez przyczny. To, że teraz poświęcasz czas na przeczytanie tej treści to dla nas znak, że musimy się poznać.