Koncert

KWIAT JABŁONI
30.06.2024
SOLD OUT

Wydarzenie FB 2024:

TUTAJ: Daj znać, ze będziesz!

 

 

Szczegóły w powyższym wydarzeniu

 

 

„To był jeden z piękniejszych koncertowych przystanków tego lata. Zobaczcie koniecznie relacje z naszego dnia w Folwark Ruchenka. Chciałoby się tam wrócić <3”
- Kwiat Jabłoni

 
Kwiat Jabłoni koncert

Koncert zespołu Kwiat Jabłoni odbył się w Folwarku Ruchence 19 czerwca 2021. I jak zwykle, artyści występujący na łąkowej scenie Ruchenki, zaskoczyli wszystkich widzów nietypowym rozpoczęciem koncertu. Muzycy na scenę wjechali rowerami, a Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz pojawili się jadąc… udekorowanym kwiatami tandemem! Tu naprawdę nigdy nie jest nudno :)

 
Kwiat Jabłoni akustycznie

Zespół Kwiat Jabłoni zagrał w Ruchence swoje największe przeboje i artyści sprawili, że publiczność bawiła się znakomicie. Widzowie podziwiali też wyjątkową scenografię widowiska. Obok roślinnych kompozycji, pojawiły się lampy w stylu retro, a kontrastowała z nimi rama o futurystycznym charakterze. W naszym odczuciu taka scenografia doskonale odzwierciedlała eklektyczny charakter gatunków, w jakich muzycznie poruszają się artyści zespołu Kwiat Jabłoni.

 
Kwiat Jabłoni zespół 

Kwiat Jabłoni to zespół muzyczny, który trudno ująć w ramy jednego gatunku muzycznego, w swoich utworach, poruszają się bowiem, w takich stylach jak folk, pop, elektronika, czy indie pop. Do zespołu należą Katarzyna Sienkiewicz, Jacek Sienkiewicz, Grzegorz Kowalski oraz Marcin Ścierański.
Swoją nazwę, zespół zaczerpnął od tytułu piosenki pierwotnie granej przez zespół Trash Budda. Do tej pory zespół nagrał trzy albumy studyjne. [źródło: wikipedia Kwiat Jabłoni]

 
Kwiat Jabłoni ft. Julia Pietrucha - Drogi proste (w Folwarku Ruchenka)

Nasza stodoła miała również okazję, stać się doskonałą przestrzenią do nagrania teledysku zespołu Kwiat Jabłoni wraz z Julią Pietruchą do piosenki „Drogi proste”. My jesteśmy dumni z takich współprac, bo pokazują, jak plastyczne jest wnętrze naszej stodoły. I to, że wiele estetyk może wyglądać wewnątrz wręcz zachwycająco.

 

Efekty tej współpracy zobaczycie tutaj:

 

https://youtu.be/6OU6a29dy1s

 
Zespół Kwiat Jabłoni - piosenki 

Najbardziej znane utwory zespołu Kwiat Jabłoni to „Dziś późno pójdę spać”, „Nie, nie, nie”, „Drogi proste” (wraz z Julią Pietruchą), „Mogło być nic”, czy „Buka”. Zespół chętnie podejmuje również współpracę z innymi polskimi artystami, takimi jak Skubas (utwór „Zaraz się zacznie”), Miuosh i Zespół Pieśni i Tańca Śląsk (utwór „Zmierzch”), czy Sanah (utwór „Szary Świat”). [źródło: wikipedia Kwiat Jabłoni]

 
Kwiat Jabłoni koncert live

Mamy szczerą nadzieję, że z artystami zespołu Kwiat Jabłoni, jeszcze spotkamy się podczas wydarzeń w Folwarku Ruchence. Was zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i zapisania się do naszej Tajnej Grupy Koncertowej, by nie ominęło Was żadne z naszych wydarzeń!

 

Aby przypomnieć sobie ten wspaniały czerwcowy wieczór z 2021 roku, obejrzyjcie koniecznie nagranie z koncertu (Video i montaż klipu: Hey Folks Films).

 

https://www.youtube.com/watch?v=dIS_5iyVs2k

 

 

Strona zespołu Kwiat jabłoni