BARANOVSKI

Koncert

„Ubiegłoroczny koncert w Folwark Ruchenka był jednym z tych, których się nie zapomina. 20 czerwca liczymy na powtórkę z tamtego magicznego wieczoru.”
- Wojciech Baranowski

 

Wojtek Baranovski koncerty  

 

Z Wojtkiem Baranovskim znaliśmy się już wcześniej i wiedzieliśmy, że to jest artysta, który po prostu musi zagrać w cyklu naszych łąkowych koncertów 2020. Lawina organizacyjna ruszyła jednak zaledwie...3 tygodnie przed datą koncertu!

 

Wiedzieliśmy, że koncerty zostaną już na stałe w Ruchence, kiedy udało się przez ten czas zorganizować i skoordynować działania promocyjne, kwestie techniczne, jak i całą scenografię koncertu! No zwyczajnie, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych :)

 

Pierwszy koncert Baranovskiego na łąkowej scenie Ruchenki, który odbył się 16 sierpnia 2020, jak wszystkie w Ruchence pełen był pozytywnej energii, szaleństwa, tańca i bliskości między artystami, a publicznością

Wielu z artystów występujących w naszej wyjątkowej przestrzeni lubi zaskakiwać widzów nietypowym rozpoczęciem koncertu, a to dlatego, że u nas są świetne warunki na realizację szalonych i kreatywnych pomysłów muzyków. Baranovski i jego zespół postanowili na ten koncert wjechać… kamperem w stylu retro! My kochamy takie rozpoczęcia wydarzeń, bo zawsze zwiastują doskonałą zabawę!

Zdradzimy Wam, że cały zespół Baranovskiego zgodnie orzekł, po koncercie, że jeszcze nigdzie nie zagrali tylu bisów! I niech to Was zachęci to obejrzenia trailera, zrealizowanego z wydarzenia przez Pepa Films. Reportaż z tego wydarzenia wykonali zaś Projekt35, a o łąkowe dekoracje zadbało Kwiatów Kilka.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UGPJPcZHV4o&ab

 

 

Drugi koncert Baranovskiego odbył się 20 czerwca 2021 roku, bo wiedzieliśmy, że na jednym koncercie nasza wspólna historia zakończyć się nie może. I tym razem współpraca Baranovski x Folwark Ruchenka zaowocowała niezwykle energetycznym, pełnym tańca, radości i żywiołowości koncertu, z którego publiczność wracała do domów z uśmiechami na twarzach!

 

Baranovski - Lubię być z nią (na żywo z Ruchenki)

 

Aby poczuć te emocje towarzyszące występom Baranovskiego na naszej scenie, zachęcamy was do obejrzenia i przesłuchania dostępnej koncertowej wersji przeboju Baranovskiego „Lubię być z nią” na żywo z łąkowej sceny Folwarku Ruchenki! Tę wersję przesłuchacie tutaj:

 

https://www.youtube.com/watch?v=jgSPVVu51p0&list=PLnjcdfDs56hG8xLBYIpUeoWDXWlz0N7Ks&index=3

 

Baranovski zespół

 

Baranovski, a właściwie Wojciech Baranowski to polski wokalista, autor tekstów, kompozytor i pianista. Od 2015 roku należał do zespołu Xxanaxx, a od 2018 występuje jako artysta solowy. Do tej pory wydał dwie płyty studyjne. Album „Zbiór” z 2019 roku, otrzymał status złotej płyty, a album „Baranovski 2” – platynowej płyty. Jego największe przeboje to „Dym”, „Luźno”, „Czułe miejsce” i „Lubię być z nią”. [źródło: wikipedia]

 

Baranovski koncert Warszawa
Baranovski w Folwarku Ruchence

 

My pozostajemy pełni nadziei, że to nie były ostatnie koncerty Baranovskiego w Folwarku Ruchence! Aby nic Was nie ominęło zachęcamy do zapisania się do naszej Tajnej Grupy Koncertowej oraz śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych! 

 

 

„…jeden z koncertów, które udało się nam zagrać w 2020 był szczególnie wyjątkowy. Oto pamiątka z tego gorącego sierpniowego wieczoru w Folwark Ruchenka - Barn House. Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli to razem śpiewać na koncertach.”
- Wojciech Baranowski

Wydarzenie na facebooku
ARTYSTA:

Baranovski


Data:

----


Strona www:

koncerty.folwarkruchenka.pl