Koncert

NATALIA PRZYBYSZ
9.08.2024Natalia Przybysz już w sierpniu ponownie odwiedzi Łąkową scenę.

 

Szczegóły koncertu znajdziesz na wydarzeniu:
fffffb

 

BILETY:
I pula przedsprzedaż - 89,- | 15.12.23 18:00
II pula oficjalna - 109,- | 17.12.23 18:00
III pula biletów - 139,-

 

„Ten niezwykły film powstał w pewien sierpniowy dzień w tym roku. Niezwykły dla nas koncert w Folwark Ruchenka okiem Kamila Wojtaka” 
-  Natalia Przybysz

 

Krótki zapis tych wyjątkowych muzycznych chwil z koncertu Natalii Przybysz w Folwarku Ruchence obejrzeć możecie tutaj:

 

https://www.youtube.com/watch?v=6saV8OU1FTk


Natalia Przybysz koncert 

 

Planując każdy koncert w przestrzeni Folwarku Ruchenki, chcemy, by muzyka i wrażliwość artystyczna zespołu współgrała z naszym miejscem. Wiedzieliśmy zatem, że wśród artystów zaproszonych do zagrania koncertu w Folwarku Ruchence zabraknąć nie może… Natalii Przybysz. Jej utwory rozbrzmiały na naszej łąkowej scenie i pozwoliły widzom oderwać się na moment od codzienności. To był niezwykle magiczny sierpniowy wieczór, który wspominamy do dziś.

 

Koncerty Natalii Przybysz 

 

26 sierpnia 2022 roku, mieliśmy okazję i niezwykłą przyjemność gościć Natalię Przybysz wraz z jej zespołem na łąkowym koncercie, który pełen był artystycznych wzruszeń. Natalia przygotowała na tę okazję dopracowany w każdym detalu program koncertu, nie zabrakło jej największych przebojów i lubianych przez wszystkich scenicznych dialogów z publicznością. To wszystko sprawiło, że widzowie kolejnego z łąkowych koncertów zachwyceni byli całym widowiskiem muzycznym.

 

Natalia Przybysz piosenki

 

Piosenki Natalii Przybysz charakteryzują się ciekawymi tekstami i trudnym do jednoznacznego określenia gatunkiem muzycznym. Najbardziej popularne utwory Natalii Przybysz to „Nazywam się niebo”, „Nie będę twoją laleczką”, „Światło nocne”, „Dzieci malarzy”, „Zew”, „Ciepły wiatr”, czy „Jest miłość”. My cieszymy się, że także te utwory mogliśmy usłyszeć podczas koncertu w Folwarku Ruchence!

 

Natalia Przybysz płyty i biografia

 

Natalia Przybysz karierę muzyczną rozpoczynała wraz z siostrą Pauliną Przybysz, tworząc od 2001 roku zespół Sistars. Zespół wydał dwie płyty studyjne „Siła Sióstr” i „A.E.I.O.U.”.  Natalia Przybysz od 2006 roku występuje jako artystka solowa. Jest laureatką nagród muzycznych Fryderyki, a jej płyty cieszą się uznaniem zarówno krytyków, jak i odbiorców. W trakcie solowej kariery wydała osiem albumów muzycznych, a album „Prąd” wydany w 2014 roku, otrzymał status platynowej płyty. Natalia Przybysz chętnie współpracuje także z innymi polskimi artystami, takimi jak Ania Rusowicz, Piotr Zioła, czy Krzysztof Zalewski.

 

Koncert Natalii Przybysz w Folwarku Ruchence

 

My mamy ogromną nadzieję, że koncert Natalii Przybysz w Folwarku Ruchence w 2022 roku nie był ostatnim, i że nasza wspólna historia z Natalią i jej wyjątkową muzyką, w naszej przestrzeni jeszcze się nie zakończyła.  Ten koncert wspominamy z uśmiechem na twarzach za każdym razem, kiedy oglądamy zdjęcia lub film z tego wydarzenia. 

 

Koncert Natalii Przybysz Warszawa 

 

Zachęcamy Was też serdecznie do śledzenia naszych mediów społecznościowych i zapisania się do naszej Tajnej Grupy Koncertowej, by nie ominęły Was wydarzenia z Natalią Przybysz w Folwarku Ruchence!

Źródło informacji o Natalii Przybysz