KASIA KOWALSKA

Koncert

„Przenieśmy się wspomnieniami do magicznego miejsca jakim jest Folwark Ruchenka. Dziękujemy za zaproszenie!  To była magia.” 
- Kasia Kowalska

 

Kasia Kowalska koncerty 

 

Kasia Kowalska swój łąkowy koncert zagrała w Folwarku Ruchence 10 lipca 2022 roku. Podczas koncertu wybrzmiały największe przeboje artystki, która wraz z zespołem muzycznym potrafiła nawiązać szczególną relację z publicznością. Nie obyło się bez doskonale korespondującej z muzyką artystki, scenografii, za którą odpowiadało Gładki Studio. Tym razem w kompozycjach kwiatowych dominowały wszelkie odcienie niebieskiego: kobaltowy, chabrowy, szafirowy i błękity. Nad sceną zawisły klosze lamp w stylu retro, a sama wokalistka wystąpiła w połyskującym czarnym płaszczu, który wyglądał zjawiskowo na tle tych nietuzinkowych detali. 

 

Krótki film z tego lipcowego wydarzenia obejrzecie możece tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=6mYdqrbNsnE 

 

Video i montażem filmu zajęli się Czuło Wedding Films.

 

Kasia Kowalska biografia

 

Kasia Kowalska to polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Jest laureatką licznych nagród muzycznych, między innymi Nagrody Muzycznej „Fryderyk”, Superjedynek, Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności Sopot Festival, czy Europejskiej Nagrody MTV „dla najlepszego polskiego wykonawcy”. Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej popularnych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej, na której jest obecna już od 27 lat.

 

W 2018 roku Kasia Kowalska nagrała nowy album, zatytułowany „AYA”. Album uzyskał status złotej płyty, oraz dwie nominacje do Nagrody Muzycznej - Fryderyków. W 2019 roku ukazał się następny, tym razem koncertowy album ze znanego na całym świecie cyklu „MTV UNPLUGGED”. Album promowały duety z takimi artystami jak Edyta Bartosiewicz, czy Stanisław Soyką. 

 

Najnowsze wydawnictwo Kasi Kowalskiej to album dwupłytowy Live z Festiwalu POL’AND’ROCK 2021.

 

Kasia Kowalska piosenki teksty

 

Wiele utworów Kasi Kowalskiej stało się przebojami. Wydała dziewięć albumów studyjnych i aż.. 50 singli! Spośród nich wyróżnić można takie hity jak „Prowadź mnie”, „Pieprz i sól”, „Spowiedź”, „Antidotum”, „To co dobre”, czy „Coś optymistycznego”. My jesteśmy zachwyceni, że te piosenki dane było nam usłyszeć, podczas tego wyjątkowego łąkowego koncertu w Folwarku Ruchence w zeszłym roku. To – jak napisała zresztą sama Kasia – była magia! My zgadzamy się z tym stwierdzeniem w stu procentach.

 

Kasia Kowalska w Folwarku Ruchenka

 

Lipcowy koncert Kasi Kowalskiej na naszej łąkowej scenie wspominamy z ogromnym sentymentem.

 

I niezmiennie mamy nadzieję, że Kasia Kowalska wraz ze swoimi muzykami u nas zagoszczą jeszcze nie raz.

 

Śledźcie nasze media społecznościowe i zapiszcie się do naszej Tajnej Grupy Koncertowej, by nie ominęły Was wydarzenia z Kasią Kowalską w Folwarku Ruchence!

Wydarzenie na facebooku
ARTYSTA:

Kasia Kowalska


Bilety:

Wyprzedane