KAYAH

Koncert

„Ruchenko!!! Co wyście mi wczoraj uczynili!!!! Brak mi słów by wyrazić jacy jesteście wspaniali!!!!

Dzięki Wam ten wieczór był magiczny! Było mi cudownie Was poznać i wierzę, że jeszcze się zobaczymy, nie raz…

Folwark Ruchenka - Lenko, Marcinie, mówiliście mi, że mój koncert u Was był Waszym wielkim marzeniem, a to było może wielkie marzenie!!!

I przerosło moje najśmielsze wyobrażenia! Kocham <3 

Folwark Ruchenka !!! Będę Was wspominać całe życie” - KAYAH
 
 

Krótki zapis tych wyjątkowych muzycznych chwil z koncertu Kayah w Folwarku Ruchence obejrzeć możecie tutaj:

 

Kayah w Folwarku Ruchenka

 

To był zaszczyt gościć Kayah w Rcuhence. Piszemy te słowa z nieskrywaną radością i wzruszeniem. Tak wielkim jak wielkie marzenie udało nam się spełnić wczoraj. Pragnęliśmy tego koncertowego spotkania, bo zawsze jak pytaliście kogo tak najbardziej chcielibyśmy w Ruchence to była właśnie Ona. Spory okres czasu nie mieliśmy odwagi poprosić o występ Kobietę, którą podziwiamy przecież od lat i nierealnym nam się wydawało, że będzie chciała zagrać koncert. Ale chciała i dała nam wszystko. 

Tym bardziej wzruszający to był wieczór, ponieważ wspólnie z Kayah zapragnęliśmy zobaczyć Was wszystkich na biało i to się udało, zobaczcie tylko na zdjęcia <3

 

Teledysk do nowej płyty

 

Podczas finałowego koncertu Kayah kręcony był teledysk do powstającej płyty. Czekamy, to dopiero będzie złoto! Efekty wkrótce.

 

Śledźcie też nasze media społecznościowe i zapiszcie się do naszej Tajnej Grupy Koncertowej, by nie ominęły Was wszystkie wydarzenia, które planujemy dla Was w Folwarku Ruchence w 2024 roku!

> Szczegóły i aktualności publikujemy na wydarzeniu Facebook <
ARTYSTKA:

Kayah


Data:

18.08.2023


Bilety:

Going / Bileterie Empik