Koncert

MIKROMUSIC

Gdybyśmy mieli obrazem i dźwiękiem opisać wymarzoną, magiczną krainę, to byłby to właśnie wieczór koncertowy ze wspaniałymi Mikromusic z Natalią Grosiak.
Lekkość i dobro wypełniło wczoraj Ruchenkę. Magic podsycił jeszcze fakt, że bieg dnia pisał nam inny scenariusz, ale znowu siła przeganiania deszczowych chmur była silna. Tak silna, że naprawdę na czas koncertu wyszło słońce, a potem przez pływające chmury wyglądał księżyc. 
To miejsce w połączeniu z Wami nie przestaje mnie zaskakiwać. Miłość do łąkowej sceny jest tak wielobarwna, że na pewno będzie trwać jeszcze długo.

 

Mikromusic koncerty

 

Mikromusic to polski zespół muzyczny grający muzykę określaną jako art pop lub avant pop. W ich twórczości pobrzmiewają inspiracje takimi stylami muzycznymi jak folk słowiański, jazz, muzyka elektroniczna, czy nawet rock.


Występowali na najważniejszych festiwalach w Polsce i koncertowali również za granicą, m.in. w Irlandii, Japonii, Irlandii, czy na Litwie. 

Mikromusic w 2020 roku zostali uhonorowani Fryderykiem w kategorii "Muzyka Poetycka".


Mikromusic – „Mikrowszczyzna”

 

„Mikrowszczyznę” nagrano po to, by aranżacje pieśni ludowych, przygotowane podczas Festiwalu re:tradycja, zostały utrwalone. Zespół pragnął, by ten jednorazowy projekt, został z nimi na dłużej. Tym samym przybliżają muzykę korzeni i tradycji, grając ją we własny sposób. Epka została nagrana już na początku marca 2022 roku, kiedy zespół żył emocjami wojny, która właśnie wybuchła za granicą naszego kraju. Dlatego również postanowili przygotować pieśń ukraińską. We wrześniu 2022 roku w naganym utworze pojawili się artyści ukraińscy, czyli Dana Vynnytska i Gordiy Starukh. 

 

Natalia Grosiak wokalistka Mikromusic

Natalia Grosiak, to charyzmatyczna wokalistka polskiej sceny muzycznej. Jest autorką tekstów i piosenek i członkinią zespołów Mikromusic, ale również DOM i Herbatta. [źródło: wikipedia]

 

Mikromusic muzycy
Obecny skład zespołu Mikromusic

Natalia Grosiak – śpiew, gitara

Robert Szydło – gitara basowa

Dawid Korbaczyński – gitara

Robert Jarmużek – instrumenty klawiszowe

Adam Lepka – trąbka

Łukasz Sobolak – perkusja

Piotr Pluta – realizacja dźwięku

 

Mikromusic utwory albumy

Mikromusic wydało siedem albumów studyjnych, a ich najbardziej znane utwory notowane na listach przebojów to „Takiego Chłopaka”, czy  „Tak mi się nie chce”. [źródło: wikipedia]

 

Natalia Grosiak, ciekawe czy pamięta? 

Dla fanów Mikromusic, ale również sympatyków Folwarku Ruchenki mamy ciekawostkę. Koncert 28 lipca nie będzie pierwszym koncertem jaki dała Natalia Grosiak w Ruchence! 

W 2019 roku, w pewien piękny wieczór, zasiadając przy ognisku, Natalia Grosiak zagrała kilka utworów dla Kasi i Kuby. To jeszcze nie był czas, w którym organizowaliśmy w Ruchence koncerty, a już podczas Waszych przyjęć takie formy się przecież odbywały!

Natalia zauroczyła wszystkich gości (ale również i nas samych!) grając na gitarze i na ukulele i śpiewając przy blasku ogniska.. 

Poniżej umieszczamy nasz Instagramowy zapis, z tego wyjątkowego koncertu

https://www.instagram.com/p/B_rqbHAgy-F/

 

Mikromusic koncert okolice Warszawy

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nadal doświadczać z nami muzycznych wzruszeń podczas łąkowych koncertów w Ruchence! Koncert Mikromusic już 28 07 2023. Wszyscy nowi widzowie, także są mile widziani! ☺

Śledźcie też nasze media społecznościowe i zapiszcie się do naszej Tajnej Grupy Koncertowej, by nie ominęły Was wszystkie wydarzenia, które planujemy dla Was w Folwarku Ruchence w 2024 roku!

Bilety na MIKROMUSIC
BILETY:

https://goingapp.pl/wydarzenie/mikromusic-lakowy-koncert-w-folwarku-ruchenka/lipiec-2023

DATA KONCERTU:

28 lipca

Wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/1483473365468625/