ANNA RUSOWICZ
13.09.2024

Koncert

„Magia, elfy, rusałki, świat czarów, baśni i legend. Tak wspominam Folwark Ruchenka.”

- Ania Rusowicz


Ania Rusowicz życiorys  
Ania Rusowicz zespół

Ania Rusowicz to jedna z najciekawszych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Czterokrotnie nagrodzona jedną z najważniejszych nagród muzycznych w Polsce – Nagrodą Muzyczną „Fryderyk”. Od 2005 do 2007 była wokalistką zespołu Dezire, a w latach 2009-2011 występowała z zespołem  IKA, założonym wraz z mężem – Hubertem Gasiulem. W 2011 rozpoczęła karierę solową i do tej pory wydała cztery studyjne albumy. [źródło wikipedia]

 

Ania Rusowicz piosenki, utwory

Piosenki Ani Rusowicz takie jak „To co było”, „Ślepa miłość”, czy „Ja i Ty” notowane były na wielu listach przebojów. Wokalistka zaśpiewała także utwory, które promowały polskie filmy. Były to piosenki takie jak „W co mam wierzyć” we współpracy z Mitch&Mitch ( utwór promujący film Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej), czy „Szukaj mnie”, piosenka którą zaśpiewała wraz ze Sławkiem Uniatowskim ( utwór promujący film Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3). [źródło wikipedia]

 
Ania Rusowicz koncert
Pierwszy łąkowy koncert Ani Rusowicz w Folwarku Ruchenka

W 2020 roku , tak różniącym się od wszystkich innych, oprócz wesel organizować zaczęliśmy także nasze łąkowe koncerty.

 

I to na trzeci koncert w naszej plenerowej przestrzeni zaprosiliśmy samą Anię Rusowicz. Kiedy rok wcześniej na swoich prywatnych kontach na Instagramie, zdarzało nam się udostępniać nagrania, z wykorzystaniem piosenek Ani w postaci muzycznego tła, nie przypuszczaliśmy, że w 2020 właśnie ta artystka, zagra koncert przed naszą stodołą!

 

Ania, entuzjastycznie zareagowała na propozycję koncertu łąkowego, twierdząc, że "lubi takie szalone rzeczy!".  I coż to był za koncert - .... wytworzyła się naprawdę kosmiczna energia podczas występu.  Podczas naszych łąkowych wydarzeń muzycznych najpiękniejsze jest to, że publiczność kontakt z artystami ma na wyciągnięcie ręki.

 

Pierwszy koncert Ani Rusowicz na naszej łąkowej scenie rozpoczął się wniesieniem samej artystki na lektyce przyozdobionej kwiatami, przez uczestników odzianych w białe szaty. Takie rzeczy dzieją się naprawdę chyba tylko u nas! Jak na koncert łąkowy przystało całą scenę dekorowały polne kwiaty, a Ania Rusowicz występowała w pięknym wianku z kwiatów na głowie. O te wyjątkowe dekoracje zadbało studio florystyczne Kwiatów Kilka.

 

Spójrzcie tylko na fotorelację z koncertu, którą wykonał Rafał Bojar, a podczas koncertu został nagrany cudowny trailer z występu zespołu Ani Rusowicz. Film zrealizował Michał z Wedding Shots .

 

https://www.youtube.com/watch?v=ho-2xMXgxKw 

 
Ania Rusowicz koncert
Drugi łąkowy koncert Ani Rusowicz w Folwarku Ruchenka

Drugi koncert łąkowy Ani Rusowicz w Folwarku Ruchenka odbył się 5 czerwca 2021 roku. I w przeciwieństwie, do eterycznego wejścia Ani podczas pierwszego z naszych koncertów, ten rozpoczął się w iście rock&rollowym stylu! Ania jako pasażerka na motocyklu, ubrana w skórzaną kurtkę z frędzlami przy rękawach i kapelusz, rozpoczęła widowisko mknąc przez nasze łąkowe przestrzenie w rytm „Born to be wild” zespołu Steppenwolf. Publiczność była zachwycona! A później było jeszcze bardziej energetycznie! Takie właśnie są koncerty w Ruchence – nigdy nie wiecie czym zaskoczy Was artysta występujący na naszej łąkowej scenie.

 

Po tym koncercie usłyszeliśmy wiele życzliwych słów od publiczności wydarzenia. Ciekawą relację z koncertu znajdziecie na blogu Towarzyska. Nam w szczególności w tej recenzji podoba się to trafne zdanie, ponieważ, my również się pod tymi hasłami podpisujemy!

 

Ze sceny padło również dużo mądrych słów, jedne z nich które zapadły mi w pamięć, to: miłość, pokój i dobra muzyka. Te trzy wartości są w życiu najważniejsze i ja się pod tym podpisuje.”

 

Więcej o tym koncercie przeczytacie tutaj:

https://towarzyska.wordpress.com/2021/06/06/milosc-pokoj-i-dobra-muzyka-folwark-ruchenka-ania-rusowicz/

 

 
Ania Rusowicz w Folwarku Ruchence

Ania Rusowicz powraca do Ruchenki nie tylko jako wokalistka. Gościliśmy już ją również na warsztatach. Śledźcie nasze media społecznościowe i zapiszcie się do naszej Tajnej Grupy Koncertowej, by nie ominęły Was wydarzenia z Anią Rusowicz w Folwarku Ruchence!


„Wczoraj odbyła się magia. Dziękuję że Jesteście i że Jesteście dla mnie turbo wsparciem. Ruchenka my love <3@folwarkruchenka” 
- Ania Rusowicz

Film z Łąkowego koncertu w Folwarku Ruchenka
Data:

13.09.2024


Bilety:

wydarzenie
facebook