Nocleg po łąkowym koncercie
Zapraszamy Cię po przygodę. Nie szykują się na hotelowe standardy, lecz na prawdziwą przygodę. My dołożymy starań abyś długo wspominał/a pobyt w Folwarku Ruchenka.
Pamiętaj: Każda opcja noclegu w Ruchence wymaga posiadania biletu wstępu oraz wcześniejszej rezerwacji zgodnie z aktualnymi zasadami. 
Gdzie informujecie o noclegach? 
W pierwszej kolejności noclegi będą dostępne w przedsprzedaży dla osób, które zostawiły do siebie adres w Tajnej grupie koncertowej. O wolnych noclegach poinformujemy również w wydarzeniu Facebook oraz tej stronie www.
Jakie będą opcje noclegu?
Interesują nas wyłącznie nowe doświadczenia. Zapomnij o luksusach, tutaj liczy się WOLNOŚĆ i harmonia z przyrodą.
Podczas koncertów dopuszczamy 4 formy nocowania:
  • Hamaki
  • Polne domki
  • Własny namiot
  • Camper / przyczepa

Hamaki w Ruchence
To zupełnie nowy projekt noclegowy. Będzie intrygujący i ekscentryczny. Stanie się kolejną inspiracją niespotykaną na świecie, którą wprowadzamy jako pierwsi w Ruchence.Jest to nasz autorski projekt, który powstał w naszych głowach podczas nocowania w środku lasu deszczowego, sercu brazylijskiej Amazonii. Musisz poczuć tą wolność!
Niebawem więcej zdjęć i szczegółów. 
Polne domki 
Na blisko hektarowej łące postawiliśmy 20 mikro domków, każdy o powierzchni 6m2. Każdy wyposażony jest w dwuosobowe łóżko, pościel, ręczniki, lusterko, krzesła i prąd. 
Własny namiot 
Wyznaczymy miejsce na pole namiotowe, musisz tutaj być całkowicie samowystarczalna/y. Następnego dnia nie pozostawić po sobie śladu 🙂 My zapewnimy solidne toalety i łazienki z prysznicami. Nocujemy w namiotach już 7 lat. 
Camper / Przyczepa
Przy każdym koncercie przygotujemy wyłącznie kilka miejsc dla Camperów. Bez opcji podłączenia prądu, ale za to z ekscytującymi widokami jeszcze na Mazowszu.
Kolacja i śniadanie
Przed koncertem będzie czynna strefa gastro, z opcją zamówienia kolacji (dodatkowo płatne). Dziś zakładamy, że każda osoba nocująca u nas będzie miała również opcję zamówienia śniadania. Czas pokaże czy damy radę Was wszystkich obsłużyć i nakarmić. To naprawdę dla nas duże przedsięwzięcie 🙂